مهلت ثبت نام بيمه تکميلي اهالي فرهنگ، هنرو رسانه تمديد شد

1400/07/09
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-wq597992143

به گزارش روابط عمومي صندوق اعتباري هنر، به منظور بهره مندي آن دسته از هنرمندان، نويسندگان و روزنامه نگاراني که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره مندي از خدمات بيمه درمان تکميلي نشده اند، مهلت نام نويسي تا يکشنبه 11 مهر ماه تمديد شد.

شرح خدمات و سقف هزينه پرداختي بيمه تكميلي امسال اعضاي صندوق اعتباري هنر همانند سال گذشته در قالب سه طرح «اميد»، «آرامش» و «رفاه» ارائه شده و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب يکي از اين طرح ها را تا پايان قرار داد دارند.

اين نكته را بايد در نظر داشت كه طرح انتخابي فرد اصلي براي افراد تحت تكفل نيز يكسان است. همچنين مبلغ طرح انتخابي براي هر نفر تحت پوشش به صورت مجزا خواهد بود.

اعضاي اين صندوق در سراسر کشور مي توانند با مراجعه به صفحه شخصي خود در سايت صندوق به نشاني www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندي از خدمات بيمه تکميلي اقدام نمايند.

شايان توجه است؛ قرارداد بيمه تکميلي براي اعضاء صندوق اعتباري هنر که از طرح بيمه درمان تکميلي استفاده مي کنند از تاريخ 1400/07/01 تا 1401/06/31 برقرار خواهد بود.

متعاقباً تمامي اخبار در خصوص خدمات رساني، نحوه دريافت خسارت، مراکز تحت پوشش و ... از طريق کانال هاي اطلاع رساني صندوق به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.


تعداد بازدید : 837

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی