ديدار صميمانه مديرعامل صندوق اعتباري هنر با جهانبخش سلطاني

1400/07/11
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-wq70376344

مديرعامل صندوق اعتباري هنر با جهانبخش سلطاني بازيگر پيشکسوت سينما، تئاتر و تلويزيون ديدار و گفت‌و‌گو کرد.

سيدمجيد پوراحمدي در اين ديدار كه در صندوق اعتباري هنر انجام شد، درباره برنامه‌هاي خود در خصوص تدوين سياست هاي نوين حمايتي اين صندوق با هم انديشي اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گفت.

مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ضمن تجليل از چندين دهه فعاليت ارزشمند اين بازيگر پيشکسوت گفت: پيشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر جز مهمترين سرمايه هاي اجتماعي هستند و بايد نقش مشورتي بيشتري در ترسيم نقشه راه ساختارهاي فرهنگي کشور داشته باشند.

وي در ادامه افزود: صندوق اعتباري هنر با هدف حمايت از فعالان فرهنگي و هنري تأسيس شده است و ما مصمم هستيم در دوره جديد فعاليت صندوق با هم انديشي اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور نقشه راه را ترسيم و خدمات حمايتي را گسترش دهيم. از اين رو جلسات مستمر با هنرمندان و صنوف تخصصي درراستاي تبادل ديدگاه و بهره گيري از تجربيات خبرگان حوزه هاي مختلف فرهنگي و هنري کشور برنامه ريزي شده است. 

رئيس هيئت مديره صندوق اعتباري هنر خدمت به جامعه فرهنگ و هنر کشور را فرصتي مغتنم دانست و گفت: نگاه ما در راستاي ارتقاي کيفيت خدمات رساني، خودکفايي اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در همه بخش ها و ساماندهي زيرساخت هاي اقتصاد فرهنگ و هنر با همراهي تمامي فعالان اين عرصه است.

در اين ديدار جهانبخش سلطاني نيز ضمن قدرداني از تلاش هاي مدير عامل صندوق اعتباري هنر به ارائه مشکلات موجود در اين عرصه، وضعيت هنرمندان پيشکسوت و لزوم رسيدگي به آنها پرداخت و گفت: توجه به دغدغه ها و حل مشکلات معيشتي هنرمندان بسيار ضروري است. بسيار خرسندم که اراده اي براي حل مشکلات آنها وجود دارد.


تعداد بازدید : 364

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی