عيادت رئيس سازمان سينمايي و مديرعامل صندوق اعتباري هنر از «رضا رويگري»

1400/07/20
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-wq1561271351

محمد خزاعي رئيس سازمان سينمايي کشور به همراه سيد مجيد پوراحمدي مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و مديرعامل صندوق اعتباري هنر و يزدان عشيري مشاور رئيس و مديرکل روابط عمومي سازمان سينمايي شامگاه دوشنبه 19 مهرماه در منزل رضا رويگري هنرمند پيشکسوت و بازيگر سينما‌، تئاتر و تلويزيون حضور پيدا کردند و از او عيادت کردند.

 در اين ديدار، محمد خزاعي با اشاره به خاطره سرود «ايران ايران» و بازي‌هاي خاطره انگيز رضا رويگري در فيلم‌هاي سينمايي و سريال‌هاي تاريخي با آرزوي سلامتي براي اين هنرمند، گفت: هنرمندان و پيشکسوتان سرمايه‌هاي فرهنگي کشور هستند و بايد منزلت ، احترام و جايگاه‌شان پاس داشته شود و آقاي رويگري نيز يکي از سرمايه‌هاي ارزشمند سينما است.

وي خطاب به رضا رويگري افزود: آقاي اسماعيلي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي هم، پيگير وضعيت جسماني شما هستند و آمادگي خود را براي هرگونه کمک به شما اعلام کرده‌اند.

خزاعي با اشاره به نقش آفريني‌هاي درخشان رضا رويگري، گفت: شما در فيلم‌هاي زيادي همچون عقاب‌ها، کاني مانگا، آلما، مسافر ري، بوتيک، اخراجي‌ها 3 و ...درخشيديد و يکي از بازي‌هاي درخشان شما نقش کيان در سريال مختارنامه است که براي هميشه در ذهن‌ها مانده است.

سيدمجيد پوراحمدي، مشاوروزير و مديرعامل صندوق اعتباري هنر دراين ديدار که در منزل اين هنرمند پيشکسوت انجام شد، ضمن آرزوي سلامتي براي وي، اظهار اميدواري کرد با بهبود نسبي شاهد حضورش در صحنه هاي تئاتر، سينما و تلويزيون باشيم.

رئيس هيئت مديره صندوق اعتباري هنرگفت: اصحاب فرهنگ و هنر سرمايه هاي ماندگار کشور هستند وظيفه ما در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تکريم و حمايت از آنهاست.

پوراحمدي تصريح کرد: يکي از مهم ترين اهداف من اين است تا براساس برنامه اي منجسم، خدمات صندوق به اصحاب فرهنگ و هنر گسترش يابد و زمينه توانمند سازي هنرمندان فراهم شود که در اين راه همراهي فعالان فرهنگي و هنري و بهره مندي از تجارب ارزشمند آنها بسيار ضروري است.

وي تعميم پوشش خدمات بيمه اي را يکي از مهمترين سياست هاي صندوق عنوان کرد و گفت: صندوق تلاش دارد با توسعه خدمات بيمه اي دغدغه اصحاب فرهنگ و هنر را در خصوص هزينه هاي درماني کاهش دهد.

مديرعامل صندوق اعتباري هنر افزود: تکريم و حمايت از هنرمندان پيشکسوت از جمله مهمترين اهداف صندوق است. هنرمنداني که طي چندين دهه حضور فعال و پرثمر زمينه بالندگي فرهنگ و هنر کشور را فراهم نمودند.

پوراحمدي از انجام بيمه تکميلي و پرداخت هزينه هاي درماني اين هنرمند با هماهنگي صندوق اعتباري هنر خبر داد.

رضا رويگري ضمن تشکر از حضور مسئولان در منزلش گفت: از شما تشکر مي کنم که در ابتداي حضور خود به عيادت من آمديد. ما هنرمندان در زمان بيماري به توجه و همراهي شما مسئولان نياز داريم. البته مي دانيم که گرفتاري ها و مشکلات هنرمندان زياد است.

وي ادامه داد: مردم بسيار لطف دارند و محبت‌شان بي‌پايان است و آنقدر باعشق حالم را مي‌پرسند که هميشه شرمنده‌شان مي‌شوم.


تعداد بازدید : 519

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی