آغاز به‌کار یک گالری تخصصی به صورت آنلاین

1400/08/30
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-280411512446976

«کادر گالري» گالري تخصصي عکاسي است که با هدف ايجاد فـضايي حرفه‌اي بـراي معرفي عکاسان، گردآوري و نمايش آثار آنان و سپس فروش در بازار داخلي و بين‌المللي، به‌ طور رسمي و آنلاين فعاليت خود را آغاز کرد.

«کادر گالری» گالری تخصصی عکاسی است که از سال ۱۳۹۹ با حضور ۲۵ عکاس شروع به تولید و آماده‌سازی آرشیو خود کرد و پس از یک سال برنامه‌ریزی از دیروز شنبه (۲۹ آبان) به‌ طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. 
با توجه به نبود آرشیو مناسب از آثار عکاسان به‌ ویژه عکاسان معاصر و همچنین کمبود وجود منابع مورد اطمینان درباره‌ عکاسـان ایرانی، مهم‌ترین هدف این گالری در ابتدا ایجاد فضایی حرفه‌ای برای معرفی عکاسان، گردآوری و نمایش آثار آنان و سپس فروش این آثار در بازار داخلی و بین‌المللی با تأکید بـر فروش آثاری که بیشتر در مجموعه‌ عکاسی هنری جای می‌گیرند، عنوان شده است.
گسترش ظرفیت‌های عکاسی ایران، بازارهای نو و ارتقای جایگاه آن از طریق تعامل بـا گالری‌ها، مراکز فـرهنگی سـراسـر دنیا، مجموعه‌داران، خریداران شخصی و ... از دیگر اهداف این مجموعه معرفی شده است. 
افزون بـر این مجـموعـه «کادر گـالری» هـمگام بـا مـعرفی حـرفـه‌ای هـنرمـندان و فـروش بین‌المللی آثـار تـلاش دارد تـا در بـخش مجـله عکاسی بـه تـرجـمه و تـولید مـحتوای تخصصی مـورد نیاز عکاسان و عـلاقه‌مندان بپردازد تا از این مسیر سهمی هر چند کوچک در آگاهی بخشی در جامعه عکاسی ایران داشته باشد.
عکاسان ایرانی برای پیوستن به این گالری می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بخش «نحوه همکاری» (How We Work) را مطالعه تا مراحل حضور آن‌ها طی یک مصاحبه تخصصی در گالری مورد بررسی قرار گیرد و پس‌ازآن عکاس می‌تواند در بخش ورود اقدام به ثبت‌نام شخصی نماید.

تعداد بازدید : 130

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی