بررسی مشکلات و درخواست‌های اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و جامعه قرآنی لرستان در دیدار با مدیرعامل صندوق اعتباری هنر

1400/09/18
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-296138849940736

سيدمجيد پوراحمدي، مديرعامل صندوق اعتباري هنر روز پنجشنبه همزمان  با سفر استاني دولت به عنوان نماينده وزيرفرهنگ وارشاد اسلامي با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان لرستان ديدار و  پاسخگوي سوالات و مطالبات آنها بود.

در  دیدار روز اول (پنج‌شنبه ۱۸ آذر)  که بیش از ۸ ساعت به طول انجامید بر درخواست بالغ بر ۵۰۰ نفر از اهالی فرهنگ و هنر لرستان رسیدگی شد.
پوراحمدی در این دیدار تصریح کرد: کشور ما از لحاظ جغرافیایی، قومی، زبانی و ... کشور متنوعی است و هر منطقه از کشور شرایط فرهنگی خود را دارد. صندوق اعتباری هنر تمام توان خود را برای حمایت از هنرمندان سراسر کشور معطوف کرده است. برخی مشکلات در روند ارائه خدمات مشاهده می‌شود اما در سفر به استان‌ها و دیدار چهره به چهره با هنرمندان به‌دنبال پیگیری و حل و فصل آن هستیم.
مشاور وزیر ارشاد افزود: صندوق اعتباری هنر در پنج بخش بیمه تأمین اجتماعی، بیمه درمان تکمیلی، طرح تکریم، کمک مستمری و تسهیلات خدمات خود را به فعالان فرهنگی و هنری کشور ارائه می دهد. یکی از مهمترین سیاست های ما حمایت از راه اندازی کسب و کارهای فرهنگی است. درصدد هستیم با توسعه خدمات صندوق در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر زمینه توانمند سازی هنرمندان خصوصاً هنرمندان مستعد ساکن در مناطق کم برخوردار را فراهم نماییم. 
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اصحاب فرهنگ و هنر را بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور دانست و گفت: خدمتگزاری به فعالان فرهنگی و هنری فرصت مغتنمی برای مسئولان این حوزه است. خوشبختانه کشور ما از نظر فرهنگی بسیار غنی است و میراث فرهنگی ایران، در جهان کم‌نظیر است. شرایط سخت اقتصادی کنونی نباید موجب ناامیدی اهل فرهنگ و هنر شود که خود بارقه امید را در دل مردم جامعه روشن نگه می دارند. صندوق تمام توان خود را برای حمایت از اعضا به کار خواهد گرفت.

تعداد بازدید : 966

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی