نخستین روز سوگواره فاطمی اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه برگزار شد

1400/10/13
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-317594944614656

نخستين روز از سوگواره فاطمي(س)، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه همزمان با فرارسيدن دومين سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سليماني در در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با فرا رسیدن دومین سالگرد عروج ملکوتی سردار شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی و به مناسبت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) ، نخستین روز  سوگواره فاطمی(س) با حضور جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه با قرائت زیارت عاشورا و مرثیه سرایی مداح اهل بیت (ع) در محل موکب برپاشده یادبود سردار دلها در محوطه اين وزارتخانه برگزار شد.
این سوگواره قرار است به مدت سه روز صبح ها از ساعت 7:30 تا 8:30 با برپایی آئین قرائت زیارت عاشورا و مداحی ایام فاطمیه(س) ادامه پیدا کند.
همچنین سومین روز برگزاری این سوگواره قرار است از ساعت 12:30 تا 14 روز چهارشنبه هفته جاری (1400/10/15) با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مقامات کشوری و لشکری، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با نوای ذاکران اهل بیت (ع) برگزار شود.
برگزاری کارگاه نقاشی و خوشنویسی با حضور هنرمندان جانباز و ایثارگر به مناسبت روز ایثار و مقاومت از دیگر برنامه های جانبی این سوگواره است.
همچنین در ادامه این مراسم از تازه ترین اثر نقاشی استاد حسن روح الامین با عنوان« خادم الشهدا» اثری هنری ویژه شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی رونمایی شود.

تعداد بازدید : 195

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی